Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Väänäsen Auto Oy
Käenkuja 1, 70340 Kuopio

Väänäsen Auto Oy

Osoite

Käenkuja 1, 70340 Kuopio

 

Automyynti

017 266 66 62

automyynti@vaanasenauto.fi

ma-pe 09.00 - 17.00

la        10.00 - 14.00

Puhelinnumero

017 2666600

 

Varaosat

017 266 66 64

varaosat@vaanasenauto.fi

ma-pe 08.00 - 16.30

Sähköposti

automyynti@vaanasenauto.fi

 

Huolto

017 266 66 63

huolto@vaanasenauto.fi

ma-pe 08.00 - 16.00

Akuutit palvelunumerot (käytössä 24/7), mikäli autosi hajoaa tai jäät tien päälle:

Nissan Assistance p. 010 770 5222
tai 
Subaru Assistance p. 09 3747 7415

Jätä puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Automyynti

Riku Hakkarainen

automyyjä (Nissan tuotevastaava)

044-766 6627

riku.hakkarainen@vaanasenauto.fi

Tomi Pirhonen

automyyjä (Nissan/vaihtoautot)

044-766 6628

tomi.pirhonen@vaanasenauto.fi

Kuisma Korhonen

automyyjä (Subaru/vaihtoautot)

044-766 6626

kuisma.korhonen@vaanasenauto.fi

Anne Tuomainen

autosihteeri

044-766 6619

anne.tuomainen@vaanasenauto.fi

Sanna Immonen

autosihteeri

044-766 6618

sanna.immonen@vaanasenauto.fi

Huolto

Muse Väänänen

työnjohtaja / korikorjaus / huoltopalvelut

044-766 6635

muse.vaananen@vaanasenauto.fi

Tarmo Miettinen

työnjohtaja / huoltopalvelut / varaosamyynti

044-766 6642

tarmo.miettinen@vaanasenauto.fi

Timo Pirhonen

työnjohtaja / varaosamyynti / huoltopalvelut

044-766 6629

timo.pirhonen@vaanasenauto.fi

Pauli Korhonen

jälkimarkkinointipäällikkö

044-766 6640

pauli.korhonen@vaanasenauto.fi

Hallinto

Aki Väänänen

toimitusjohtaja

044-766 6622

aki.vaananen@vaanasenauto.fi

Soita meille

017 2666600

Tule käymään

Käenkuja 1, 70340 Kuopio

nwdb