Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Väänäsen Auto Oy
Käenkuja 1, 70340 Kuopio

Väänäsen Auto Oy

Osoite

Käenkuja 1, 70340 Kuopio

 

Automyynti

017 266 66 62

automyynti@vaanasenauto.fi

ma-pe 09.00 - 17.00

la        10.00 - 14.00

Puhelinnumero

017 2666600

 

Varaosat

017 266 66 64

varaosat@vaanasenauto.fi

ma-pe 08.00 - 16.30

Sähköposti

automyynti@vaanasenauto.fi

 

Huolto

017 266 66 63

huolto@vaanasenauto.fi

ma-pe 08.00 - 16.00

Akuutit palvelunumerot (käytössä 24/7), mikäli autosi hajoaa tai jäät tien päälle:

Nissan Assistance p. 010 770 5222
tai 
Subaru Assistance p. 030 478 2878

Jätä puhelinnumerosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Automyynti

Panu Hämäläinen

automyyjä (Nissan/vaihtoautot)

044-766 6626

panu.hamalainen@vaanasenauto.fi

Riku Hakkarainen

tuotepäällikkö, Nissan ja Subaru

044-766 6627

riku.hakkarainen@vaanasenauto.fi

Tomi Pirhonen

automyyjä (Nissan/vaihtoautot)

044-766 6628

tomi.pirhonen@vaanasenauto.fi

Anne Tuomainen

autosihteeri

044-766 6619

anne.tuomainen@vaanasenauto.fi

Sanna Immonen

autosihteeri

044-766 6618

sanna.immonen@vaanasenauto.fi

Huolto

Toni Sarkkinen

työnjohtaja / huoltopalvelut / varaosamyynti

044-766 6600

toni.sarkkinen@vaanasenauto.fi

Muse Väänänen

työnjohtaja / korikorjaus / huoltopalvelut

044-766 6635

muse.vaananen@vaanasenauto.fi

Tarmo Miettinen

työnjohtaja / huoltopalvelut / varaosamyynti

044-766 6642

tarmo.miettinen@vaanasenauto.fi

Timo Pirhonen

työnjohtaja / varaosamyynti / huoltopalvelut

044-766 6629

timo.pirhonen@vaanasenauto.fi

Pauli Korhonen

jälkimarkkinointipäällikkö

044-766 6640

pauli.korhonen@vaanasenauto.fi

Hallinto

Aki Väänänen

toimitusjohtaja

044-766 6622

aki.vaananen@vaanasenauto.fi

Soita meille

017 2666600

Automyynti

017 2666662

Huolto

017 2666663

Varaosat

017 2666664

Tule käymään

Käenkuja 1, 70340 Kuopio

nwdb