Yhteystiedot

Myynti

Tomi Pirhonen

Myyntipäällikkö (Nissan / Subaru)

tomi.pirhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6628

Panu Hämäläinen

Automyyjä (Nissan / vaihtoautot)

panu.hamalainen@vaanasenauto.fi 044 766 6626

Timo Pirhonen

Automyyjä (Nissan / vaihtoautot)

timo.pirhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6627

Huolto ja varaosat

Muse Väänänen

Työnjohtaja / Kolarikorjaus / Huoltopalvelut

muse.vaananen@vaanasenauto.fi 044 766 6635

Tarmo Miettinen

Työnjohtaja / Huoltopalvelut / Varaosamyynti / Kolarikorjaus

tarmo.miettinen@vaanasenauto.fi 044 766 6642

Toni Sarkkinen

Työnjohtaja / Huoltopalvelut / Varaosamyynti / Kolarikorjaus

toni.sarkkinen@vaanasenauto.fi 044 766 6600

Pauli Korhonen

Jälkimarkkinointipäällikkö

pauli.korhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6640

Toimisto

Anne Tuomainen

Autosihteeri

anne.tuomainen@vaanasenauto.fi 044 766 6619

Sanna Immonen

Autosihteeri

sanna.immonen@vaanasenauto.fi 044 766 6618

Hallinto

Aki Väänänen

Toimitusjohtaja

aki.vaananen@vaanasenauto.fi 044 766 6622

Soita tai tule käymään!

Palvelemme osoitteessa Käenkuja 1, 70340 Kuopio.

017 2666600

Automyynti

017 2666 662

Varaosat

017 2666 664

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Jätä yhteystietosi.

Täytä oheinen lomake niin olemme sinuun yhteydessä pikimmiten. Kentät ovat pakollisia ellei toisin ole mainittu.