Yhteystiedot

Myynti

Riku Hakkarainen

Tuotepäällikkö, Nissan ja Subaru

riku.hakkarainen@vaanasenauto.fi 044 766 6627

Tomi Pirhonen

Automyyjä (Nissan/vaihtoautot)

tomi.pirhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6628

Panu Hämäläinen

Automyyjä (Nissan/vaihtoautot)

panu.hamalainen@vaanasenauto.fi 044 766 6626

Huolto ja varaosat

Muse Väänänen

Työnjohtaja / Korikorjaus / Huoltopalvelut

muse.vaananen@vaanasenauto.fi 044 766 6635

Tarmo Miettinen

Työnjohtaja / Huoltopalvelut / Varaosamyynti

tarmo.miettinen@vaanasenauto.fi 044 766 6642

Timo Pirhonen

Työnjohtaja / Varaosamyynti / Huoltopalvelut

timo.pirhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6629

Toni Sarkkinen

Työnjohtaja / Huoltopalvelut / Varaosamyynti

toni.sarkkinen@vaanasenauto.fi 044 766 6600

Pauli Korhonen

Jälkimarkkinointipäällikkö

pauli.korhonen@vaanasenauto.fi 044 766 6640

Toimisto

Anne Tuomainen

Autosihteeri

anne.tuomainen@vaanasenauto.fi 044 766 6619

Sanna Immonen

Autosihteeri

sanna.immonen@vaanasenauto.fi 044 766 6618

Hallinto

Aki Väänänen

Toimitusjohtaja

aki.vaananen@vaanasenauto.fi 044 766 6622

Soita tai tule käymään!

Palvelemme osoitteessa Käenkuja 1, 70340 Kuopio.

017 2666600

Automyynti

017 2666 662

Varaosat

017 2666 664

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Jätä yhteystietosi.

Täytä oheinen lomake niin olemme sinuun yhteydessä pikimmiten. Kentät ovat pakollisia ellei toisin ole mainittu.